Kapela COUNTRY VÝVAR vznikla v dubnu roku 2014. Tehdy se domluvili Milan se Silvou, že po několika letech společného "brnkání na chatě", půjdou s kůží na trh a tak se i stalo.

COUNTRY VÝVAR hraje především v Praze a v blízkém okolí, ale nebojí se samozřejmě vyjet i dál.

Kapelou postupně prošlo několik dalších muzikantů a sestava se nakonec ustálila na složení Milan Brümmer – kytara, zpěv; Silva Rathaus – kytara, zpěv; Vašek Spurný - foukací harmoniky, vokály; Kačka Rathausová – rytmika a dva střídající se basáci Petr Mlích a Luboš Korous. Jako nový člen s námi dnes vystupuje Honza Kopal se svojí pedal steel guitar :).

O zázemí kapely se od počátku a skvěle stará Růženka Brümmer – naše dobrá duše.

Základem repertoáru kapely jsou od počátku pecky legend české country – Greenhornů, Fešáků, Michala Tučného a dalších, a postupně jsou přidávány věci s vlastními texty.

Slovy Michala Tučného - "Country je vše, co se nám líbí" :))))

Když se řekne "COUNTRY VÝVAR", představte si poctivý, dlouho tažený vývarek, sestavený z těch nejlepších ingrediencí :) Přejeme Vám dobré country chutnání :)

Členové kapely,

aneb základní ingredience poctivého COUNTRY VÝVARU :)

Milan Brümmer - kytara, zpěv; Silvestr Rathaus - kytara, zpěv; Vašek Spurný - foukací harmoniky, vokály; Honza Kopal - pedal steel guitar; Petr Mlích - basová kytara; Luboš Korous - basová kytara; Kačka Rathausová - rytmika; Růžena Brümmer - zázemí kapely